SALG

Mød holdet der dagligt hjælper dig videre over telefonen

Brian Svalgaard

Brian Svalgaard

Teamleder

brian@koed.dk

+45 87 58 21 07

Danmark

Michael Bliss

Michael Bliss

Salg og kundeservice

michael@koed.dk

+45 87 58 21 06

Danmark

Martin Løgager Thomsen

Martin Løgager Thomsen

Salg og kundeservice

mlt@koed.dk

+45 87 58 21 10

Danmark

Geir Ove Lilleeng

Geir Ove Lilleeng

Daglig leder

Norge

Tommy Fornes

Tommy Fornes

Salg og kundeservice

Norge

Trond Hylle

Trond Hylle

Salg og kundeservice

Norge

LEDELSE

Mød holdet bag Koed's ledelse

Johnny Vinther

Johnny Vinther

Direktør

jv@koed.dk

+ 45 71 96 01 03

Danmark

Henrik Sørensen

Henrik Sørensen

Salgs- og marketingdirektør

henrik@koed.dk

+ 45 87 58 21 03

Danmark

Nikolaj Bregnhøj

Nikolaj Bregnhøj

Adminstration og HR-ansvarlig

nikolaj@koed.dk

+45 87 58 21 02

Danmark

IT

Mød holdet bag Koed's IT

Anders Aagaard

Anders Aagaard

IT chef

Danmark

Kristoffer Humle

Kristoffer Humle

Front-end udvikler

Danmark

Tanja Vinding Lundorff

Tanja Vinding Lundorff

Designer

Danmark

INDKØB

Mød holdet der sørger for KOEDS brede sortiment og indkøb af dele

Claus Weel

Claus Weel

Indkøbschef

claus.weel@koed.dk

+45 87 58 21 18

Danmark

Otto Jensen

Otto Jensen

Katalog ansvarlig

Danmark

MARKETING OG PRESSE

Mød holdet der formidler vores produkter i medierne og online

Lars Meller

Lars Meller

Marketing og presseansvarlig

Danmark

Mads Kristensen

Mads Kristensen

Email marketing og webredaktør

Danmark

Bogholderi

Mød vores bogholder, som holder styr på økonomien

Kirsten Kroer

Kirsten Kroer

Bogholder

kirsten@koed.dk

+45 87 58 21 05

Danmark

BMW GENBRUG

Mød holdet der sørger for KOEDs stærke udvalg af brugte BMW dele

Claus Sørensen

Claus Sørensen

Afdelingsleder og indkøber af brugtdele

claus@koed.dk

+45 87 58 21 13

Danmark

Christian Jendreizik

Christian Jendreizik

Medarbejder Brugtafdelingen

Danmark

Yuriy Cherinko

Yuriy Cherinko

Demontering

Danmark

Henrik Vilhelmsen

Henrik Vilhelmsen

Demontering

Danmark

LAGER

Mød holdet der dagligt pakker og sender dine bestillinger

Klaus Bæk Knudsen

Klaus Bæk Knudsen

Lagerchef

klaus.knudsen@koed.dk

Danmark

Simon Tander

Simon Tander

Lagermedarbejder, varemodtagelse

Danmark

Mads Bødker

Mads Bødker

Lagermedarbejder

Danmark

Pernille Pedersen

Pernille Pedersen

Lagermedarbejder

Danmark

Oliver Strunge

Oliver Strunge

Lagermedarbejder

Danmark